Helsinki.

Herttoniemi

Lämmittäjänkatu 6, 3 krs

00880 Helsinki
toimisto@pikipojat.fi 

Lempäälä

Kannistontie 124

33880 Lempäälä

 

Laskutustiedot.

Pikipojat.

Kokeile chat 

palveluamme,

saat vastauksen heti

Sähköinen laskutus.

 

Suomen Pikipojat Oy

OVT-tunnus 003725479791

Operaattoritunnus 003710948874

OpusCapita

Y-tunnus 2547979-1

 
Paperinen laskutus.

Suomen Pikipojat Oy

PL 36931

00021 LASKUTUS

 

Löydät chat ikkunan selaimesi oikeasta reunasta.

 

Avoinna joka päivä 09.00 - 22.00

Joel Jaalas

Myyntijohtaja

Email: joel@pikipojat.fi

 +358 50 520 6920

Pavel Pajunen

Toimitusjohtaja

Email: pavel@pikipojat.fi

Tel +358 44 051 5178

 

Uusimaa

Pavel Pajunen

Toimitusjohtaja

044 051 5178

pavel@pikipojat.fi

 

Joel Jaalas

Myyntijohtaja

050 520 6920

joel@pikipojat.fi

 

Matti Horstia

Myyntiedustaja

040 154 8777

matti@pikipojat.fi

 

Akseli Hammaren

Myyntiedustaja

040 526 9777

akseli@pikipojat.fi

Pirkanmaa

Petri Knutars

Myyntiedustaja

040 137 4331

petri@pikipojat.fi

 

 

 

Riku Järvenpää

Myyntiedustaja

040 197 4331

riku@pikipojat.fi

 

Uusimaa

Pavel Pajunen

Toimitusjohtaja

044 051 5178

pavel@pikipojat.fi

 

 

Joel Jaalas

Myyntijohtaja

050 520 6920

joel@pikipojat.fi

 

Matti Horstia

Myyntiedustaja

040 154 8777

matti@pikipojat.fi

 

Akseli Hammaren

Myyntiedustaja

040 526 9777

akseli@pikipojat.fi

Tampere.

This is a mockup. Publish to view how it will appear live.

Pikipojat